Charakterystyka włosów

Jako dziecko miałam piękne, długie błyszczące włosy w naturalnym kolorze ciemnego brązu.
Były cienkie ale gęste - do czasu aż zaczęłam przeprowadzać na nich wszelkiego rodzaju eksperymenty jak prostowanie, farbowanie, kręcenie lokówką, używanie lakieru, pianki, trwałe prostowanie, rozjaśnianie jak również obcięcie na krótko.

Żadne włosy by tego nie wytrzymały.

Po rozum do głowy poszłam na początku 2013 roku gdy znalazłam bloga Anwen lecz niestety nie byłam konsekwentna w swoich czynach. Jedyne co udało mi się osiągnąć do zaprzestanie farbowania ( ostatnie farbowanie miało miejsce w marcu 2014) oraz zapuszczenie (niestety niezbyt zdrowych) włosów. Olejowałam jak mi się przypomniało, 2-3 razy w miesiącu, używałam raz drogeryjnych kosmetyków raz naturalnych.

Aktualnie moje włosy są cienki i znacząco się przerzedziły.
Obwód kucyka - 6 cm
Długość - do zapięcia stanika
Porowatość - niskoporowata góra (mój naturalny odrost), od ucha w dół średnioporowate (pamiętają jeszcze farbowanie i prostownaie) , końce wysokoporowate ( farbowanie, rozjaśnianie, prostowanie)
Wlosy sa podatne na stylizacje. Naturalnie nie sa ani proste ani krecone ani nawet falowane, ot takie pogiete.

Od zawsze chciałam mieć proste włosy. Natura obdarzyła mnie "pseudofalami" Włosy bez prostownicy/lokówki nie są ani proste ani kręcone tylko takie powyginane i spuszone.
Puchu nie jestem w stanie się pozbyć niczym ! Jedynie prostownicą.

Po 5 latach zastanawiania, zdecydowałam się na zabieg keratynowego prostowania włosów Coco Choco aby w końcu odstawić prostownice i zapuścić piękne i zdrowe włosy. Więcej o zabiegu możecie przeczytać TUTAJ.

Moje włosy aktualnie


CEL?
Proste i zdrowe włosy do talii, równej długości,w naturalnym kolorze.

Jeśli myślisz, że możemy mieć podobne włosy, napisz do mnie! Chętnie wymienię się doświadczeniami, po adres zapraszam do zakładki KONTAKT lub zostaw komentarz pod tym wpisem.

Pozdrawiam,
Ania6 komentarzy:

  1. Śliczne włosy, po opisie sądzę że nawet trochę podobne do moich . Chociaż twoje o wiele ładniej wyglądają! Powodzenia w zapuszczaniu na wiosnę :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy pozostawiony komentarz, Wasza pomoc i wsparcie wiele dla mnie znaczą !
Zawsze odpisuje na komentarze pod postem i zawsze odwiedzam swoich komentujących i obserwujących.

Proszę nie spamuj. SPAM jest natychmiastowo usuwany.